pátek 8. září 2017

Co dělat když ferda nestojí v pozoru

S přítelem který je o něco starší než já jsme nedávno museli řešit dost ožehavý problém. Začal totiž z ničeho nic mít trochu problém s erekcí. Nejdřív ji měl jen občas slabší, ale později se to stupňovalo a občas selhal úplně. Také jsme se milovali mnohem méně často. Dost ho to sebralo, protože si vždy dost zakládal na tom jaký je macho. To mělo za následek stres a ještě větší zhoršení jeho mužných kvalit. 

Protože se máme jinak pořád rádi, přemýšleli jsme jak tento problém řešit. Přítel se styděl jít k lékaři, tak jsme zkusili nejdříve vlastní léčbu. Začali jsme zkoušet  nejrůznější podpůrné prostředky, ale většina je buď nehorázně drahá nebo má nejrůznější vedlejší účinky. A některé nefungovaly vůbec. Z těch levnějších a přírodních se nám asi nejlépe osvědčila Eregma, bylinkový přípravek na zlepšení potence. Přítel ji užívá už půl roku a jsou znát znatelné změny k lepšímu. Dalo by se dokonce říci, že je to minimálně na takové úrovni jako předtím než začal mít problémy. 

Hlavní účinnou složkou je L arginin a také skvělá afrodiziakální bylina kotvičník, který má skvělé vlastnosti na tvorbu testosteronu a zvýšení libida. Jedno balení stojí asi jen pětistovku a vydrží na měsíc. Holky, pokud máte s partnerem podobné problémy, zkuste to, je to lepší než se trápit a možná se pak i rozejít když se tyto problémy dají docela dobře řešit. Holt chlapům s věkem klesá hladina hormonů stejně jako nám a přestože se cítí jako mladí kluci, proutek už není to co zamlada. 

Žádné komentáře:

Okomentovat